22 valandą šviesa kambaryje neužgesta

Data

2020 12 02

Įvertinimas
0
sveisa_uszgesta.png

Ir nors tai pasakyta su šypsena, teiginys atspindi šiandienes realijas. Būsimoji pasienietė Miranda Ambrozevičiūtė, dar nespėjo pamiršti bendrabučio Medininkuose ir tenykštės tvarkos, kurios reikia paisyti... Nuotolinis mokymasis – kitoks, nors kas nors gali pamanyti, kad gyvendamas namie lyg ir galėtum atsipalaiduoti, truputį patinginiauti... O ne! Vis vien penkias dienas per savaitę tenka keltis, tik gal ne taip anksti. Taip, nėra privalomos mankštos ir rikiuotės.

Prie karantino diktuojamų sąlygų prisitaikė greitai ir neskausmingai – juk jauna. Problemų didelių nekyla, nors kartais stringantis internetas nuotaiką sugadina... Iškilus klausimams, kursantai konsultuojasi tarpusavyje. Jei įstringa rimčiau – kreipiasi į mokytojus. Tie noriai bendrauja, susisiekti su jais galima visada. Kol einama teorija, Miranda minusų nemato, bet praktinių dalykų internetu neitin įsivaizduoja. Tačiau neabejoja, kad mokytojai padės įveikti ir šį barjerą.

Gimtajame Mirandos mieste kovidu sergančių nemažai, sporto salės nedirba, tenka namuose sportuoti. Laisvalaikio daug nelieka, pamokos iki 16 val., dar užduotys po to. Bet vakarai – laisvesni, galima žiūrėti TV ir 22 val. negesinti šviesos.

Netekę galimybės bendrauti tarpusavyje tiesiogiai, būsimieji kursantai ryšį palaiko internetu, žinutėmis, susiskambina. „Svarbiausia, kad visi liktume sveiki ir kuo greičiau grįžtume į mokyklą“, – daro išvadą Miranda, 36-osios laidos kursantų tarybos pirmininkė. Ji nemano, kad dėl karantino nukentėtų jų mokymasis ir tikisi, kad grįžę į Medininkus energingai kibsią į praktiką.