Antrojo būrio kursantai prisiekė savo mokyklai

Data

2021 03 24

Įvertinimas
0
9-priesaika-2b.jpg

Prieš keletą dienų suėjo vieneri metai, kai Lietuvoje dėl pandemijos buvo paskelbtas pirmasis karantinas. Nelinksma. Tačiau gyvenimas tęsiasi. Nors nedžiaugsmingai, bet prisitaikėme, nuotoliniu būdu dirbame ir mokomės. Bet yra dalykų, kurių šitaip neišdėstysi, neparodysi, neišmokysi. Vienas iš tokių mūsų kursantams – šaudyba.

   

Pirmadienį į Medininkus trumpam čia mokytis atvyko 36-osios laidos antrasis būrys. Šiandien 24 būsimieji pasieniečiai davė priesaiką savo mokyklai. Jie pasižadėjo „saugoti Pasieniečių mokyklos garbę, paklusti jos veiklos organizavimo tvarkos reikalavimams“. Kursantus pasveikino mokyklos viršininkas Deividas Kaminskas. Už I pusmečio reitingą kursantai Ramunė Norgilaitė (pirmoji vieta) ir Juozas Algimantas Meilutis (trečioji vieta) mokslo draugų akivaizdoje buvo apdovanoti PM viršininko padėkomis.

  

Tą pačią dieną mokyklos vadovas D. Kaminskas susitiko ir kalbėjosi su abiem mokslo žymūnais, įteikė jiems simbolinių dovanėlių su VSAT ir PM atributika. P. S. O prieš savaitę Rikiuotės aikštėje mokyklai prisiekė pirmasis būrys.