Apdovanoti rikiuotės konkurso, skirto Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, nugalėtojai

Data

2022 11 23

Įvertinimas
0
DSC_4804.JPG

Rikiuotės konkurso, skirto  Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, nugalėtojais tapo 38 laidos 2 būrio kursantai. Trečiadienį, vykusio minėjimo metu, Pasieniečių mokyklos viršininkas Deividas Kaminskas ir rikiuotės konkurso vyriausiasis teisėjas Taras Davidovskij  įteikė pereinamąją taurę ir diplomus rikiuotės konkurso nugalėtojams ir prizininkams.

Pasieniečių mokykloje antradienį vyko  rikiuotės konkursas. Rikiuotės aikštėje savo pasiruošimą, išradingumą demonstravo  keturi  kursantų būriai.

Kiekvienas kursantų būrys paruošė savo žygiavimo programą, kurios metu turėjo per 10 minučių atlikti rikiuotės veiksmus vietoje, posūkius, judant būrio sudėtyje, atiduoti pagarbą judant, žygiuoti dainuojant būrio dainą.

Skardi būrio daina, tikslūs sukiniai bei nestandartiniai judesiai žygiuojant nustebino ne tik konkuruojančius būrius, bet ir paliko didžiulį įspūdį vertinimo komisijai bei rikiuotės konkursą stebėjusiems žiūrovams.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad  3-čiosios vietos laimėtojais, surinkę 151 balą tapo 1-ojo būrio komanda, antrą vietą,  surinkę 154 balus,  iškovojo 3-čio  būrio komanda, geriausiai pasirodė ir net 159  balus surinko  2 būrys. Jie ir tapo šio konkurso nugalėtojais.

Šio konkurso tikslas  – skatinti kursantus tobulinti rikiuotės pasirengimą bei nustatyti geriausią kursantų būrį.