Apie pasieniečio profesiją – Vilkaviškio gimnazistams

Data

2021 03 25

Įvertinimas
1
3-2 vilkaviškis 2.png

Trečiadienį Pasieniečių mokyklos (PM) atstovas Marius Zemenskas kartu su Pagėgių pasienio rinktinės bendruomenės pareigūne Kristina Minsevičiūte dalyvavo nuotoliniame Karjeros dienų renginyje. Daugiau nei pusšimtis Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos moksleivių buvo supažindinti su pasieniečio profesija, reikalavimais pretendentams, atrankos į PM sąlygomis ir eiga.

Gimnazistai iš vaizdo siužeto sužinojo, koks svarbus ir atsakingas Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų darbas. Vyresniųjų klasių moksleiviai išgirdo, kokie reikalavimai keliami norintiems mokytis PM, kaip ir kada vyksta pretendentų atranka. Moksleiviai uždavė nemažai klausimų, į kuriuos gavo išsamius atsakymus. Gimnazistams, kurie panoro daugiau ir išsamesnės informacijos, jos gaus iš bendruomenės pareigūnės – moksleiviams buvo pateikti jos kontaktai.

Džiugu, jog virtualiame renginyje dalyvavo ir „Aušros“ gimnazijoje besimokantis Jaunojo pasieniečio būrelio narys. Keletas šios gimnazijos moksleivių nuo praėjusio rudens mokosi PM.