Baigė ilgametę karjerą

Data

2020 10 07

Įvertinimas
2
zar 1--.jpg

Mokykloje A. Zarovskis išdirbo daugiau kaip dvylika metų – nuo tada, kai pasieniečių kalvė iš Visagino persikėlė į Medininkus. Kursantams dėstė sienos kontrolę, techninę įrangą, civilinę saugą. Vienas iš tų, kurio stažas vidaus tarnyboje, pasak Anatolijaus tiesioginio vadovo Antano Lepeškos, pranoksta daugumos iš jo kolegų nugyventus metus.

 

A. Zarovskis – tikras savų dėstomų dalykų žinovas, kompetentingas mokytojas. Ir – šiltas, humoru trykštantis, nuolat besišypsantis žmogus. Mėgo jį ir kolegos, ir kursantai – užtenka pasižiūrėti į „patiktukų“ gausą ir gražius komentarus spalio 7-osios PM feisbuko įraše.

 

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybą į pensiją išlydimas A. Zarovskis apdovanotas Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pasieniečių mokyklos II laipsnio pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“, jam skirta vidutinio darbo užmokesčio dydžio piniginė išmoka.

 

Anatolijus – černobyliečių paramos fondo „Mūsų krantas“ prezidentas, aktyviai reiškęsis jo veikloje.

 

Atsisveikinome su Anatolijumi Zarovskiu... Tokios akimirkos – jaudinančios ir graudžios. Guodžia tik tai, kad žmogus gyvas ir sveikas, nors jau kasdien jo nebesutiksime... Tačiau Anatolijus neabejodamas pažadėjo, kad Medininkuose apsilankys nuolat, mokyklos neužmirš Kaip ir Pasieniečių mokykla – savo jau buvusio mokytojo. Kaip ir šimtai keliolikos laidų kursantų.