Baltijos šalių pasieniečių mokymo įstaigų sporto varžybose stipriausia – šeimininkų komanda

Data

2022 05 27

Įvertinimas
0
000_DSC_0728.JPG

Komandas sudarė penkiolika dalyvių, šios  rungėsi komandinėse – praktinio šaudymo, įvairių kliūčių „Rato“, virvės traukimo bei tinklinio rungtyse. Taip pat varžėsi ir komandų vadovai, jie dalyvavo praktinėje šaudymo iš tarnybinio ginklo rungtyje.

Pasieniečių mokyklos kursantams – geriausiai sekėsi praktinio šaudymo ir virvės traukimo rungtyse. Tuo tarpu Estijos komanda buvo stipresnė įvairių kliūčių „Rato“ rungtyje bei žaisdami tinklinį.  

Geriausiai tradicinėse Baltijos šalių pasienio mokymo įstaigų sporto varžybose sekėsi Pasieniečių mokyklos komandai, kuriai iškovoti pirmąją vietą padėjo ir taikliausias šaudymo iš tarnybinio ginklo rungtyje įgūdžius pademonstravęs Pasieniečių mokyklos komandos vadovas Tadas Borisevičius.

Šiame renginyje svečių šalių kursantai taip pat turėjo galimybę susipažinti su Pasieniečių mokyklos infrastruktūra, bei čia veikiančio Pasieniečių muziejaus ekspozicija. Svečių ir šeimininkų komandų laisvalaikis buvo aktyvus ir po žaidynių, vakarą kursantai leido žaisdami įvairius stalo žaidimus bei dalyvaudami protmūšyje.