Būsimiesiems „įvadiniams“ – atkaklumo ir pasitikėjimo savimi

Data

2020 12 05

Įvertinimas
0
portretas.jpg

Giedrė Diržininkienė prisipažino nuo vaikystės svajojusi tapti pareigūne. Gyvenimas susiklostė kitaip. Baigė logistikos studijas Klaipėdos universitete (KU), nors pagal specialybę nedirbo.

Ne vienerius metus gyveno Islandijoje, daugeliui mūsų tolimoje ir egzotiškoje šalyje. Skraidydama į studijų sesijas ar atostogų, oro uostuose nuolat susidurdavo su pasienio pareigūnais. Prasidėjus COVID-19 pandemijai, kurį laiką įstrigo užsienyje, negalėjo aplankyti mylimų tėvelių ir sesučių. Kai tik oro uostai atsidarė, parskrido į Lietuvą. Pasienio tikrinimai, pasų kontrolė... O ką, jeigu? Svajonė atgijo. Ir galimybė nebesiblaškyti tarp Lietuvos ir Islandijos, visąlaik būti šalia pačių savo artimiausių žmonių. Taip atsidūrė PM įvadinio mokymo kursuose.

Nuotolinis mokymas jai – ne naujiena ir ne stresas. Studijuojant KU šitaip irgi teko mokytis. O didžiausias kliuvinys – karts nuo karto stringantis internetas. Kretinga, kurioje gyvena, jau alsuoja būsimų didžiųjų švenčių nuojauta, puošiasi, gražinasi. Giedrė vengia didesnių susibūrimų, į miestą išeina tik iš reikalo. Laisvalaikis? Ne kažin kiek jo lieka, pamokos ir užduotys užima didžiąją dienos dalį. Tenka laiko skirti buičiai, keletą dienų per savaitę – sportui. Kartais nulekia (kai įmanoma – dviračiu) pakvėpuoti sveiku pajūrio oru.

Giedrė džiaugiasi kursais, draugiškais bendrakursiais ir mokytojais. „Be savo nuostabios kambariokės Raimondos neįsivaizduoju nė vienos dienos, – atvirauja. – Susiskambiname kiekvieną rytą ir vakarą“. Įvadinio mokymo kursus rekomenduotų tiems, kurie savimi tiki ir pasitiki. Būsimiesiems kursantams, mokslus pradėsiantiems už gero mėnesio, linki atkakliai siekti savo svajonės ir gyvenimo tikslo.