Būsimoji pareigūnė laisvalaikiu fotografuoja ir komponuoja puokštes

Data

2021 01 22

Įvertinimas
0
8--.jpeg

Už tai, kad Jurgita Cicėnaitė atsidūrė Medininkuose, reikėtų dėkoti Vilniaus PR pareigūnui Andrejui Matvėjevui. „Ačiū jam,kad visus trejus metus uoliai pasakojo apie pasieniečių darbą ir motyvavo mus, skatino rinktis šią profesiją, – sako kursantė. – Jo dėka supratau, ko būtent noriu siekti“.

Tokie žodžiai visoje Lietuvoje žinomam Ignalinos krašto JPB vadovui turėtų būti kaip balzamas.

Mokytis per nuotolį Jurgitai nėra sunku, nes tai nebuvo pirmoji patirtis su tokiu „formatu“. Tiesa, iš pradžių buvo keistoka, kad rytais nereikia šokti iš lovos į uniformą, skubėti į Rikiuotės aikštę... Žinoma, trūksta gyvo bendravimo, praktinių užsiėmimų, kurso draugų. Su jais kasdien ryšį palaiko, susirašo.

Judėjimo apribojimą priėmė supratingai ir nesiveržia jo pažeidinėti. Sportuoti, pasivaikščioti galima ir nenutolstant nuo namų. Arba – pasiausti su Austėja ir Aironu, dukterėčia ir sūnėnu. Gimtoji Ignalina atrodo nurimusi, nebelikę įprastinio šurmulio. Nebent jo būta per didžiąsias šventes, kurias būsimoji pasienietė praleido namuose, su šeima.

Nors laiko tam lieka nedaug, stengiasi neapleisti savo hobio – puokščių komponavimo. Mėgsta gamtą ir fotografiją ir tuos dalykus stengiasi suderinti.

Saulė kasdien kopia vis aukštyn, dienos ilgėja, viltis grįžti į normalų gyvenimą ir Pasieniečių mokyklą – taip pat. „Pasiilgau ir mokytojų, ir kursantų, ypač – savo, ketvirtojo, būrio“, – prisipažįsta Jurgita. Ir nekantriai laukia susitikimo su jais Medininkuose.