Domėkitės studijomis ir siekite maksimalaus rezultato!

Data

2020 12 12

Įvertinimas
0
4-justas.jpg
Justas (kairėje) ir Edvardas baigė Veterinarijos akademiją. Meilė gyvūnams ir svajonė apie kinologiją juos abu atvedė į Pasieniečių mokyklą

To būsimiesiems įvadinio mokymo kursantams linki ketvirtos kartos vilnietis Justas Švilpa. O jis žino, ką sako. Už savaitės jau bus išlaikęs egzaminus, davęs priesaiką Lietuvai ir pradėjęs tarnybą vienoje iš pasienio užkardų.

Baigė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademiją, įgijo gyvūnų mokslo specialybę. Bakalauro diplomo buvo negana: šiuo metu jis – Veterinarijos akademijos magistrantas. Bet visuomet traukė kinologija. Todėl ir atsidūrė Medininkuose. Tėčio, statutinio pareigūno, įtaka? Taip, žinoma, ir dar kursioko ir bičiulio Edvardo Veličkos, pernai pavasarį baigusio tokius kursus.

Nors įprastinis mokymasis Justui mielesnis, daugiau laiko norėtų praleisti mokykloje, bet nuotolinis sunkumų nesukėlė, šitaip mokytis ir laikyti egzaminus teko studijuojant Kaune. Keliasi anksti, nes rytais, dar iki pamokų, bėgioja, mankštinasi. Sportas – vienas iš pomėgių, jam laiko suranda visada. Ir dar – kelionės. Taip pat mielai darbuojasi puoselėdamas šeimos sodybą. Karantinas, suprantama,– nemalonus dalykas, bet jo reikalavimų būtina paisyti. Juk būdamas atsargus saugai ir savo tėvus, ir senelius.

Pasirinkdamas įvadinio mokymo kursus suprato pasielgęs protingai. 15 savaičių jau baigia pralėkti, bet nebuvo nei nuobodu, nei sunku. Patartų apie profesijos keitimą pamąstyti įgijusiems diplomą, bet tebeieškantiems savęs. „Domėkitės studijomis, siekite maksimalaus rezultato!“ – būsimiesiems įvadinio mokymo kursantams linki Justas Švilpa.