Gilino žinias kvaišalų bei rūkalų kontrolės ir prevencijos srityse

Data

2021 05 18

Įvertinimas
1
kursai1.jpg

Antradienį platformoje „Microsoft Teams“ vyko nuotolinis kvalifikacijos tobulinimo kursų renginys „Narkotikų ir tabako gaminių kontrolė ir prevencija“. Dalyvavo 37 Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai.

Mokymus pradėjo tarnybos Kriminalinių tyrimų valdybos viršininkas Donatas Škarnulis.

Muitinės mokymo centro (MMC) personalo mokymo specialistas Juozas Rimkevičius apibūdino dažniausiai pasitaikančias narkotines ir psichotropines medžiagas, kalbėjo apie tendencijas Lietuvoje ir neteisėtų veikų užkardymą. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento patarėja Rasa Povilanskienė praplėtė pareigūnų žinias, pristatydama šiandienines tendencijas ir faktus apie naujas psichoaktyvias medžiagas. Mokymus užbaigė MMC direktoriaus pavaduotojas Pranas Plačas, išsamiai atskleidęs narkotikų ir tabako slėpimo būdus automobiliuose, prekėse, asmeniniame bagaže, parodęs mokymų dalyviams realių kontrabandos gabenimo būdų pavyzdžių.

Seminaras buvo labai informatyvus, įdomus bei naudingas mūsų pareigūnams. Pasieniečių mokyklos Mokymo organizavimo skyrius dėkoja pranešėjams ir tikisi tęsinio ateityje.