Ilgisi drausmės ir rytinės rikiuotės

Data

2021 01 09

Įvertinimas
0
dovile1--.jpg

Gyvenimas pilnas netikėtumų... Apie darbą vidaus tarnyboje Dovilė Zelbaitė svajojo seniai, bet pasieniečio profesija susidomėjo gana netikėtai. Apie Pasieniečių mokyklą jai papasakojo gera draugė Ada, dirbanti Vadovybės apsaugos tarnyboje.

Bičiulė dalyvavo Medininkuose vykusiuose mokymuose. „Didelį įspūdį jai paliko tenykštė tvarka, tarpusavio pagarba ir, kaip ji įvardijo, geležinė disciplina“, – pasakoja Dovilė. – Pirmąją savaitę mokykloje šiurpau dėl griežtų taisyklių, kurių privalome laikytis visur, o dabar neįsivaizduoju, kad galėtų būti kitaip“.

Būsimoji pasienietė – dviejų žavių mergyčių mama. Vyresnėlės, greit 10 sulauksiančios Gustės, mokslai ir gimnastikos treniruotės vyksta nuotoliniu būdu. Santa (3) lanko darželį. „Tai man palengvina nuotolinį mokymąsi, – prisipažįsta Dovilė. – Mokytis iš namų pradžioj buvo kiek sunkoka, bet įpratau, mūsų mokytojai – labai supratingi...“

Dviejų dukrų mama mokyklos bendrabutyje negyvena, iki karantino kasdien važinėdavo į Medininkus. Be svarbios priežasties į miestą iš namų Vilniaus rajone, Molėtų plente, nevyksta. Nors iki visą pasaulį sukausčiusio viruso labai daug keliavo, didžiąsias metų šventes praleido namuose, su šeima. Namuose stengiasi sportuoti bent jau kas antrą dieną, kad „neprarastų fizinės formos grįžusi į Pasieniečių mokyklą“.

Dovilė labai laukia karantino pabaigos, ilgisi rytinės rikiuotės ir visų naujai sutiktų bendramokslių. Visiems jiems, taip pat ir mokytojams, siunčia nuoširdžius linkėjimus!