Jubiliejaus proga pasveikintas ir po daugiau nei 36 metų tarnybos į pensiją išlydėtas Algirdas Narūnas

Data

2022 09 16

Įvertinimas
1
rsz_unnamed_4.jpg

Už ilgalaikę tarnybą, kuriai daugiau nei 36 metai, ir garbingo jubiliejaus proga kolektyvo vardu sakė Pasieniečių mokyklos vadovas Davidas Kaminskas.

A.Narūnas gimė 1962 m. rugsėjo  15 d. Baigė Šilutės autovairuotojų mokyklą ir įgijo profesinį išsilavinimą. Pareigūnas tarnybą vidaus reikalų sistemoje pradėjo 1994 m. liepos mėn.18 d. Krašto apsaugos ministerijos Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Ginklų specialisto -sandėlininko pareigose. Nuo 2017 m. rugsėjo 7 d. ėjo tarnybos Pasieniečių mokyklos Profesinių dalykų, o nuo 2021 m. liepos 1 d. – Instruktorių skyriaus jaunesniojo specialisto pareigas.

A. Narūnas, tarnaujantis nuo pirmųjų valstybės sienos apsaugos metų, matė kaip buvo kuriama pasienio tarnyba, kaip ji keitėsi.  Pareigūnui tarnaujant vyko daug reorganizacijų bei įvairių  valstybės sienos apsaugos raidos etapų.

VSAT pareigūnas daugiau nei tris dešimtmečius tarnavo valstybei, sąžiningai, profesionaliai  ir atsakingai vykdė jam patikėtas funkcijas. Jis pasižymėjo puikiomis kompetencijomis, todėl puikiai ir profesionaliai atliko jam pavestas užduotis. Siekdamas ugdyti aukštą tarnybos pareigūnų profesinį bei fizinį pasirengimą, puikiai organizavo bei vedė tarnybinius mokymus, šaudymo užsiėmimus. Algirdas visada  buvo ir yra puikios nuotaikos, taktiškas, mandagus. Pareigūnas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir gerus darbo rezultatus ne kartą skatintas įvairiais apdovanojimais.

Ir šį kartą Pasieniečių mokyklos viršininkas įvertinęs Algirdo ilgametę tarnybos veiklą, gerus darbo rezultatus ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą 60-ojo jubiliejaus proga įteikė laikrodį, o išlydint į pensiją  dar ir skėtį.

Nuoširdžiausi sveikinimai jubiliejaus proga ir geriausios kloties kitame gyvenimo etape, Algirdai!