Kenštyne – per kolegų ir partnerių mokymo įstaigos jubiliejų

Data

2021 09 27

Įvertinimas
0
4-200883.jpg

Praėjusią savaitę Pasieniečių mokyklos partneris – Lenkijos Respublikos Pasieniečių mokymo centras Kenštyne (Centrum Szkolenia Stražy Granicznej w Kętrzynie) minėjo savo 30-metį. Ta proga pas kolegas keletą dienų viešėjo Pasieniečių mokyklos (PM) delegacija – viršininkas Deividas Kaminskas, Mokymo organizavimo skyriaus viršininkas Miroslav Rabovič ir Profesinių kompetencijų skyriaus vyriausiasis specialistas Antanas Lepeška.

 

Vizito metu PM atstovai susipažino su Pasieniečių mokymo centro Kentšyne (PMCK) padaliniais. Jų vadovai ir dėstytojai pristatė pasieniečių technines priemones ir demonstravo jų galimybes. Kolegos lenkai supažindino su metodika, taikomą mokant kursantus, aprodė mokomąsias auditorijas bei informacines komunikacines technologijas. Buvo diskutuojama mokymo organizavimo, nelegalios migracijos valdymo ir tarptautinio bendradarbiavimo klausimais.

 

PM delegacija aplankė muziejų bei buvusią Hitlerio vadavietę – itin slaptą bunkerių kompleksą „Vilko irštva“ (vok. Wolfsschanze).

 

Mokymo centre, turinčiame seniausias pasieniečių ugdymo tradicijas, buvo surengta iškilminga ceremonija, skirta 72-osioms pasieniečių rengimo ir 30-osioms PMCK įkūrimo metinėms.

 

Pasieniečių mokyklos atstovai dalyvavo sukakčių minėjimo renginiuose – stebėjo Pasienio tarnybos reprezentacinio orkestro pasirodymą, iškilminga pareigūnų rikiuotę, kurios metu apdovanojimai buvo įteikti PMCK pareigūnams, darbuotojams bei bendradarbiavimo partneriams.

 

PMCK vadovas (komendant) pulkininkas Adamas Pacukas (Adam Pacuk) padėkojo visiems pareigūnams ir darbuotojams už pastangas ir atsidavimą, parodytą kasdienėje tarnyboje ir darbe. Jis sveikino paaukštintus, apdovanotus ir pasižymėjusius asmenis.

 

Pasieniečių mokyklą ir Pasieniečių mokymo centrą Kentšyne sieja beveik prieš trejus metus pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

 

PMCK bendraamžė Pasieniečių mokykla savo 30-metį minės šiemet lapkritį.

Daugiau nuotraukų: https://bit.ly/3EYtmHA

 

Nuotraukos iš https://www.cs.strazgraniczna.pl/