Kursantė gimtinėje padirbėjo policijos blokposte

Data

2021 01 15

Įvertinimas
2
Viršelis.jpg

Būsimoji kursantė Aušra Daniūtė – policijos rėmėja nuo 2019-ųjų. Sugriežtinus karantino sąlygas ir apribojus judėjimą tarp savivaldybių, buvo pakviesta padirbėti policijos blokposte.

Kalbos apie tai, kaip neatsakingai žmonės veržiasi pas kaimynus, atrodė išpūstos... Tačiau įsitikino, kad ne. Iš pradžių buvo nedrąsu bendrauti, kalbinti, klausinėti, reikalauti dokumentų. Pati jautė patirties stoką, bet įsivažiavo. „Įdomu buvo išgirsti, kaip žmonės mėgina pateisinti savo keliones, – sako Aušra. – Be to, dar ir žinias apie dokumentų tikrinimą praplėčiau“.

Su nostalgija prisimena didžiąsias šventes ir atostogas, kurias leido su šeima, daugiau laiko skirdavo savo augintiniams – šuneliui ir katinui.

Nuotolinį mokymą priėmė kaip neišvengiamą būtinybę, nors pradžia lengva tikrai nebuvo. O ir internetas – toli nuo tobulybės... Ne tik mokosi pati, bet ir padeda dviem moksleivėms dukterėčioms, kurios mokosi irgi nuotoliniu būdu.

Laisvalaikis? Visuomet stengiasi pajudėti lauke, pakvėpuoti grynu oru, pasiausti su giminaitėm ir keturkojais. Nekantriai laukia pavasario, karantino pabaigos ir įprastinio mokymosi. Medininkuose.