#LAIKASPAJUDĖTPM baigėsi. Tačiau žingsniuoti nedraudžiama!

Data

2021 04 12

Įvertinimas
0
3-20210412.jpg

Saulėtas pirmadienio rytas, tradicinė kursantų rikiuotė plazdant keliamai Trispalvei ir skambant Tautiškai giesmei. Tačiau šiandien ši ceremonija užtruko kiek ilgiau. Rikiuotės aikštėje buvo apdovanoti trys daugiausia per mėnesį nužingsniavę entuziastai – du kursantai ir Pasieniečių mokyklos darbuotojas.

 

Audriaus Janušausko (Mokymo organizavimo skyrius) sąskaitoje – 1 mln. 10 tūkst. 507 žingsniai, kursanto Arnoldo Balcevič (2 būrys) – 496 tūkst. 367, Šarūno Stankevičiaus (1 būrys) – 481 tūkst. 639.

 

 

Lyderių trijulė buvo apdovanota 50 ir 20 eurų vertės parduotuvės „Armijai ir civiliams“ dovanų čekiais bei suvenyrų su VSAT ir PM logotipais rinkiniu.

 

Kovo pradžioje PM savo darbuotojus ir kursantus pakvietė registruotis iššūkiui #LAIKASPAJUDĖTPM – vaikščioti, vaikščioti, vaikščioti! Kasdien, kuo daugiau žingsnių. Palenktyniauti tarpusavyje – santykinai, per atstumą, siekti kuo geriausio rezultato. Pajudėti po atšiaurios žiemos ir karantino sukaustyto judėjimo. Atgaivinti sąnarius, pažadinti raumenis, padailinti linijas, pakeliui palikti vieną kitą kg... Žingsnių pačiam skaičiuoti nereikėjo – tai darė išmaniajam telefone įdiegta programėlė #WALK15.

 

 

Ir ėjome! Lėčiau ar sparčiau, kalbėdami ar vedžiodami savo keturkojį draugą, dairydamiesi aplink ar gurkšnodami kavą, gėrėdamiesi bundančia gamta ar (ir) gamindamiesi vitaminą D, kurio atsargos smarkiai išseko...

 

Akcijos/iššūkio/išbandymo iniciatoriai (-ės) dėkojo visiems dalyvavusiems, kurie įveikė tingulį, išsijudino ir sveikai sau žingsniavo... Netgi nuskambėjo optimistinė mintis: galbūt iš inercijos ir nesitikėdami prizų, nuo šiol daugiau vaikščiosime nei važinėsime ar drybsosime priešais vaizduoklį (TV, PC)?

 

Truputis statistikos. Iššūkį #LAIKASPAJUDĖTPM priėmė 67 PM bendruomenės nariai. Visi kartu nupėdinome 12 mln. 559 tūkst. 483 žingsnių. Užauginome 45 tūkst. 497 virtualius medžius.

 

Nuo šiandien PM mokosi du kursantų būriai. Kiti du, kaip ir anksčiau, – iš namų. Kitą savaitę jų laukia rotacija. Eikite, žingsniuokite, giliai kvėpuokite, mėgaukitės pavasariu. Likite sveiki, saugokitės ir sergėkite kitus!