Mokosi pati ir padeda moksleivėms sesutėms

Data

2021 01 28

Įvertinimas
0
5-samanta.jpeg
36-osios laidos kursantai pernai spalį Rukloje, LK Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke

Būsimajai pasienietei Samantai Pantalaitytei nuotolinis mokymasis – nei problema, nei iššūkis. Prisitaikė greitai ir lengvai, nes šitokiu būdu baigė 12-ąją klasę. „Žinoma, neišmokstame visko taip, kaip norėtume, trūksta praktikos ir pasirengimo, – apgailestauja kursantė. – Mokykloje daug lengviau susikaupti, įsiklausyti, jei nesupranti pasitarti su mokytoju ar savo būrio nariais”. Taip, internetas kartais nuotaiką pagadina, bet kentėti galima. Šeimoje jų visi trejetas, šitaip besimokančių. Dviem jaunėlėms sesutėms, moksleivėms, neretai tenka ir pagelbėti, patarti, kaip užduotis atlikti lengvesniu būdu.

Keistoka matyti ištuštėjusius Zarasus. Bet gerai, kad žmonės suvokia, jog nuo jų elgesio labai priklauso, kaip greitai grįšime prie įprasto gyvenimo. Laisvalaikį leidžia su šeima, rūpinasi jorkšyru Boltu ir Siamo kate Pupa, išeina pasivaikščioti, sportuoja, mankštinasi. Palaiko ryšius su trečiojo būrio kursantais ir su tais, su kuriais susidraugavo mokykloje ir Rukloje.

„Karantino metu atradau naują hobį pradėjau piešti, – atvirauja zarasiškė. – Tai padeda man apvalyti savo mintis“. Kursantams Samanta linki stiprybės, atkaklumo moksluose, vienybės būriuose. „Ir nepamirškite sportuoti, – kursiokams perduoda Samanta. – Tai gerina nuotaiką ir didina pasitikėjimą savimi!“