Mokyklos vadovai susitiko su 36-osios laidos kursantais

Data

2020 09 30

Įvertinimas
0
1-.jpg

Vakar Pasieniečių mokyklos viršininkas Deividas Kaminskas ir Mokymo organizavimo skyriaus (MOS) viršininkas Miroslav Rabovič buvo susitikę su 36-osios laidos kursantais.

Būsimieji pasieniečiai išgirdo apie tai, kas jų laukia per artimiausias penkias savaites. Sužinojo detalių apie pažintinę praktiką pasienio užkardose ir Pasieniečio mokymo programos modulio „Ginkluota krašto gynyba“ reikalavimus atitinkančius kursus Lietuvos kariuomenės (LK) mokomajame pulke Rukloje.

 

Mokymo įstaigos vadovas D. Kaminskas apibūdino būsimos tarnybos sąlygas ir tikėtinos karjeros, įskaitant tarptautinės, galimybę, ragino kursantus atkakliai jos siekti, būti pareigingiems ir sąžiningiems.

M. Rabovič pateikė daug informacijos apie būsimuosius kursus LK Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke, apie sąlygas ir reikalavimus, atsakė į būsimųjų pasieniečių klausimus.

Į pažintinę savaitės trukmės praktiką savo pasirinktose pasienio užkardose kursantai išvyks ateinantį pirmadienį. Trijų savaičių kursai Rukloje numatyti nuo spalio 19-osios.

Rugsėjo 21 d. naujus mokslo metus Pasieniečių mokykloje pradėjo šimtas pirminio profesinio mokymo kursantų.