„Motyvacija ir užsidegimas veda mus gyvenime pirmyn“

Data

2020 11 15

Įvertinimas
0
1--.jpg

Taip mano jauna pasienio pareigūnė Indrė. Jau greit bus dveji metai, kai kaunietė Indrė Urbanavičienė Pasieniečių moklykloje baigė įvadinio mokymo kursus.

Po jų – metai Vilniaus pasienio rinktinės (PR) Padvarionių užkardoje. Tobulino kvalifikaciją tarnybos mokymuose, sportavo (bronzinė šaulė moterų įskaitoje!). Atsiradus galimybei, karjerą tęsė arčiau namų: tapo Vilniaus PR bendruomenės pareigūne, kurios darbo vieta – Kaune. Šiuo metu dirba Vilniaus PR Migracijos skyriuje, Kaune, laikinai ten eina specialistės pareigas. „Tarnyba šiame skyriuje labai įdomi, – džiaugiasi Indrė. – Ryte keliuosi su šypsena ir noru kuo daugiau sužinoti ir išmokti“.

Baigusi teisės studijas Kolpingo kolegijoje, Indrė kelerius metus dirbo privačiame sektoriuje. Jau buvo beveik palaidojusi seną svajonę tapti pareigūne, kai akis užkliuvo už reklamos feisbuke. Įvadinio mokymo kursai! Pasitarė su šeima ir apsisprendė. Jau kitą dieną pateikė dokumentus.

Indrė sako, kad tarnyboje svarbiausia – motyvacija, užsidegimas tuo, ką darai, ir noras tobulėti. „Manau, tik šie dalykai gyvenime mus veda pirmyn“, – neabejoja jaunoji pareigūnė. Tikrai rekomenduotų „draugui, bičiuliui, broliui“ rinktis įvadinius kursus. „Išbandyti savo jėgas stojant į Pasieniečių mokyklą yra geriausias sprendimas mano karjeroje, – sako Indrė. – Atsukusi laiką atgal, net nedvejodama pasielgčiau taip pat. Patirtis, kurios įgijau, yra neįkainojama. Labai myliu savo darbą!“

Svarstantiems, ar pasirinkti įvadinio mokymo kursus, Indrė linki nedvejoti, nebijoti keisti profesijos. Apie Pasieniečio įvadinio mokymo kursus sužinosite čia.