Paminėjome Mokytojų dieną

Data

2020 10 02

Įvertinimas
2
1-.jpg

Šiandien Pasieniečių mokykloje (PM) paminėta Pasaulinė mokytojų diena. Prieš aštuntą ryto Rikiuotės aikštėje susirinko pirminio profesinio bei įvadinio mokymo kursantai, jų mokytojai, mokyklos administracijos darbuotojai.

 

Mokytojus šventės proga sveikino PM viršininkas Deividas Kaminskas, pabrėžęs šios profesijos vertę, taurumą, atsakomybę.

 

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą pareigų atlikimą bei Mokytojų dienos proga vertinant indėlį į mokyklos bei skyriaus, kuriame jie dirba, veiklą, vyriausiesiems specialistams Mindaugui Kuduliui ir Jurijui Vachmianinui (Profesinių dalykų skyrius), personalo mokymo specialistėms Violetai Sadovskienei ir Ivonai Sivinskai (Integruotų dalykų skyrius) suteiktos trys dienos papildomų apmokamų atostogų.

Savo mokytojus pasveikino ir būsimieji pasieniečiai su kursantų tarybos pirmininke Miranda Ambrozevičiūte priešakyje. Gėlės ir vienos dainos koncertas. O toji daina – Aistės Smiglevičiūtės & SKYLĖS „Pinavija“, atliekama Augustės Lingaitės, kuriai gitara pritarė Viktorija Pekautaitė, o priedainį – ir visi kursantai.

Mokytojų diena UNESCO iniciatyva pasaulyje minima spalio 5-ąją. Iki Lietuvai atgaunant nepriklausomybę, visoje teritorijoje nuo Baltijos jūros iki Ramiojo vandenyno mokytojams buvo skirtas pirmasis spalio sekmadienis.

 

O pirmadienį, spalio 5 d., šimtas 36-osios laidos kursantų išvyksta į pažintinę praktiką pasienio užkardose.