Par jūsu un mūsu brīvību!

Data

2020 11 18

Įvertinimas
0
1 2020-01-22.jpg

Už jūsų ir mūsų laisvę! Šiandien taip sakome savo artimiausiems kaimynams. Vieninteliai, be mūsų, išlikę baltų ir baltų kalbų atstovai lapkričio 18-ąją mini Latvijos nepriklausomybės paskelbimo dieną (1918 m.).

Pasieniečių mokykla bendradarbiauja su Rezeknėje įsikūrusiu Valstybės sienos apsaugos koledžu (Valsts robersardzes koledža). Šiemet sausio 22 d. Daugpilyje buvo pasirašyti trijų Baltijos šalių ir Lenkijos giminingų mokymo įstaigų bendradarbiavimo planai. Šalys deklaravo ir toliau dalytis patirtimi rengdamos tarptautinius seminarus ir mokymus, konferencijas ir kursus dėstytojams, kriminalistams bei kinologams, organizuoti profesines sporto varžybas, tarnybinių šunų čempionatus.

Pernai gegužę Rezeknėje vykusiose trijų Baltijos šalių pasieniečių mokymo įstaigų žaidynėse sėkmė lydėjo mūsiškius kursantus. Tokios žaidynės rengiamos kasmet. Šiemet jos turėjo įvykti Medininkuose. Deja... Jūsų dėmesiui – keletas su kolegomis latviais susijusių nuotraukų iš mūsų archyvo. Tad jei turite pažįstamą latvį – būtinai šiandien jį pasveikinkite! Netiesioginio kontakto būdu… Mēs sirsnīgi sveicam Jūs ar Latvijas Republikas proklamēšanas dienu! (Siunčiame Jums pačius nuoširdžiausius sveikinimus Latvijos nepriklausomybės paskelbimo metinių proga!)