Pasieniečių mokykla minėjo Pasieniečių dieną

Data

2021 07 02

Įvertinimas
0
29-Pas diena.jpg

Kitąmet sueis 100 metų, kai tokia Lietuvoje atsirado. Tačiau neilgai buvo minima – iki pirmosios sovietų okupacijos. Buvo uždrausta, kaip ir Trispalvė, Tautiška giesmė, Vytis ir kiti mums brangūs simboliai. O atgimė tiktai 1999-aisiais.

 

Šiandien ją minėdami, pagerbėme pasieniečius, kurie paguldė galvas už Lietuvą, džiaugėmės kolegomis, kurie šventės proga gavo ministerijos, tarnybos ar mokyklos apdovanojimus.

 

Lenkiame galvas prieš tėvus, kurių išauklėti vaikai šiemet atsiims Pasieniečių mokyklos diplomus ir sustiprins Lietuvos pasienio užkardas. Nes valstybės sienos apsauga tapo gyvybiškai svarbi šiomis dienomis, kai iš Rytų šimtais plūsta neteisėti migrantai. Gyvename ir dirbame vos už kelių šimtų metrų nuo valstybės sienos. Dabartiniams pareigūnams bei tiems, kurie jais taps šiemet ar kitąmet – įtampos kupinas atsakomybės išbandymas. Turi išlaikyti. Ir išlaikys!

 

Tad minėdami savo profesinę šventę, būkime profesionalūs iki kaulo smegenų, susitelkę, ištvermingi, ištikimi Lietuvai ir jai duotai priesaikai. Žiūrėkite daugiau nuotraukų.