„Pasieniečių mokykloje radau daugiau nei tikėjausi...“

Data

2021 01 06

Įvertinimas
1
6-.jpg

Taip prisipažįsta trečiojo būrio skyrininkė Eivina Saulynaitė. Sako čia sutikusi daugybę protingų ir nuoširdžių žmonių, draugų, širdžiai artimų sielų. Atradusi save iš naujo – imlesnę, drąsesnę. Nebekalbant apie žinias, gautas iš kantrių mokytojų.

Mokytis čia taip įdomu! Labai gaila, kad aktyvią dienotvarkę pakeitė karantinas ir namų rutina. „Neslėpsiu, man patiko Pasieniečių mokyklos režimas, disciplina, – atvirauja būsimoji pasienietė. – Labai laukiu, kada galėsim sugrįžti“.

Eivina – net tik kursantė, bet ir mama. Apgailestauja, kad dukrelei pradėjus kaupti sportinių šokių varžybų apdovanojimus, koją pakišo karantinas. Aktyvus gyvenimas trumpam sustojo. Kaip ir daugumos iš mūsų.

O Eivina svajoja apie kinologės karjerą. Jai apmaudu, kad netenka krimstelėti šios duonos kinologijos būrelyje – viską tenka stebėti kompiuterio ekrane. „Namuose turiu šunelį ir katiną, kurie dažnai „padeda“ mokytis nuotoliniu būdu, – pasakoja skyrininkė. – Deja, tarnybinio šuns dubleriais jie nelabai tinkami...“

Bendrakursaims Eivina linki kantrybės, drąsos, likti sveikiems ir nesijaudinti dėl padėties Lietuvoje. „Mes dar sugrįšim ir žygiuosim Rikiuotės aikštėje!“ – optimistiškai baigia. Vadinasi, kai kurie kursantai ilgisi ir griežtojo rikiuotės vado majoro Taraso D.