Pasieniečių mokyklos bendruomenė – Medininkų vaikams

Data

2021 12 16

Įvertinimas
0
1-2021-12-15-2-.jpg

„Gerus darbus daryti gera“, – sakė Ramunė Nariūnaitė, kursantų kuratorė, viena šio gražaus sumanymo įkvėpėjų ir įgyvendintojų. Sakė, jog pasitarusi su Medininkų seniūne Renata Bogdanovič, šiemet gerumo akciją „Pasidalink per šv. Kalėdas“ nusprendė organizuoti kitaip. Surengti šventę Medininkų šv. Kazimiero gimnazijos 1–6 klasių moksleiviams (jų – 30 be vieno).

Pasieniečių mokyklos autobusais vaikai su dviem mokytojom ir keturiom kursantėm trečiadienį važiavo į sostinės „Ozo“ prekybos ir pramogų centre įsikūrusį kinoteatrą „Multikino“. Vyko žiūrėti pačių pasirinkto animacinio filmo „Nepataisomas Ronas“.

O tam reikėjo lėšų. Jos Pasieniečių mokykloje buvo pradėtos rinkti dar gruodžio 7 d., įžiebiant pirmąją mokykloje Šv. Kalėdų eglutę.

Realybė pranoko lūkesčius – iš mokyklos bendruomenės pavyko surinkti per 300 eurų. To pakako ne tik bilietams, bet ir kalėdinėms kepurėlėms, ledinukams žiūrėti kino vykstantiems vaikams ir daug saldumynų ir mandarinų – visiems visiems Medininkų gimnazijos moksleiviams...

Ramunė džiaugiasi idėjos sėkme, kurios pasiekė, nes veikė išvien su kursantų tarybos narėmis Vitalija Ašmonaite, Agne Pakeryte, Justyna Makevič ir Auguste Jankauskyte. Į Vilnių džiaugsmingai nusiteikusią kompaniją vežė Bronislav Budrevič ir kolega Vasilij Stacevič.

Kursantų ir Pasieniečių mokyklos bendruomenės dovanos Medininkams – kasmet vis kitokios. Tarkim, užpernai už paaukotus pinigus kukliai gyvenančiai šeimai, kurioje auga du mokinukai, buvo nupirktas nešiojamasis kompiuteris, solidaus amžiaus prastos sveikatos senolei – patogus čiužinys ir patalynės komplektas, o visiems – saldumynų ir Šv. Kalėdomis kvepiančių mandarinų...

Daugiau vaizdų žiūrėkite čia:https://bit.ly/3p2sgoo