Pirmoji 37-osios kursantų laidos mokslo metų diena

Data

2021 09 06

Įvertinimas
0
7.jpg

Su Mokslo ir žinių diena atranką įveikusius kursantus ir jų mokytojus sveikinome rugsėjo 1-ąją, o mokslo metai Pasieniečių mokykloje, kaip ir numatyta, prasidėjo šiandien. 123 – tiek 37-osios kursantų pradeda mokytis Medininkuose. Be galo smagu matyti tokį gausų būrį jaunų žmonių, įsiliesiančių į pasienio pareigūnų gretas.

Pastaraisiais metais Lietuvos pasieniečiams teko du išskirtiniai iššūkiai. Pasaulinė COVID-19 pandemija ir neteisėtas užsieniečių antplūdis, Baltarusijos režimo suplanuota ir organizuota hibridinė operacija, nukreipta prieš visą Europos Sąjungą. Padėtis stabilizuota, bet tie, kurie ateinančią liepą gaus Pasieniečių mokyklos diplomus, turi būti pasirengę viskam... Iki tol jie mokysis, augs ir tobulės, įgis žinių ir patirties. Kad Žalgirio mūšio metinių dieną drauge su vyresniais pasieniečiais bus pasirengę duoti atkirtį tiems, kurie grasins Lietuvai ir Europos Sąjungai.

O šiandien rimtis ir susikaupimas tvyrojo saulės nutviekstoje Rikiuotės aikštėje. Skambėjo Tautiška giesmė, mokyklos viršininko Deivido Kaminsko ir tarnybos religinės bendruomenės darbuotojo Tomo Malako žodžiai. Sėkmės jums, būsimieji pasieniečiai! Daugiau šventinių vaizdų: https://bit.ly/3zSDAX5