Praleisk vasarą turiningai!

Data

2021 06 18

Įvertinimas
0
2-Atverk vasarai.jpg

Taip moksleivius kviečia Pasieniečių mokykla (PM), prisijungusi prie projekto „Atverk duris vasarai“. Vilniaus rajone esame viena iš dviejų mokymo įstaigų, suskubusių tai padaryti pirmosiomis birželio dienomis: https://bit.ly/3gvsFeU.

PM ir pasienio rinktinės šiame projekte aktyviai dalyvauja kiekvienais metais. Jos atveria savo duris ir erdves atostogaujantiems moksleiviams, jų vasaroms suteikdamos prasmės, naujų žinių ir potyrių.

Džiaugiamės galėdami paįvairinti jaunų žmonių atostogas, praplėsti jų akiratį, supažindinti su pasieniečio profesija. Mokykla įsikūrusi Medininkuose, visai greta Lietuvos rytinės valstybinės sienos. Kviečiame iš anksto registruotis grupėmis iki 30 moksleivių. Kelionėje ir atvykę laikykitės visų šio meto saugumo reikalavimų! Jei vilioja pasieniečio profesija – sužinosite, kokie reikalavimai pretendentams, kokios čia mokymosi sąlygos. Pasižvalgysite po mokyklos erdves, galbūt suteiksime galimybę pabendrauti su kursantais, stebėti jų užsiėmimus, pakalbinti kinologą. Pakviesime į šaudyklą, išvysite, kaip tikrinami ir tiriami dokumentai, pasidairysite po unikalų Pasieniečių muziejų. Jei susiviliojote, registruokitės čia: https://bit.ly/35rJ0uz.

Kontaktinis asmuo – Justyna Kondratovič, tel. +370 671 80089, el. p. justyna.kondratovic@vsat.vrm.lt Projekto „Atverk duris vasarai“ iniciatoriai – Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.