Prireikė išsiaiškinti, kokiu lygiu mokate užsienio kalbą? Kreipkitės į mus!

Data

2020 09 28

Įvertinimas
0
angliškai.jpg

Juo labiau, kad ši procedūra – nemokama. Pasieniečių mokykloje užsienio kalbos mokėjimą gali tikrintis Valstybės sienos apsaugos tarnybos darbuotojai, pateikę prašymą dalyvauti atrankoje ar konkurse užimti laisvas pareigas tarnyboje, bei tarnybos darbuotojai, kurių pareigybės aprašyme yra reikalavimas mokėti užsienio kalbą ne žemesniu kaip A1 lygiu.

 

Mokykloje anglų bei rusų kalbų mokėjimo lygis nustatomas nemokamai.

 

Darbuotojas, pretenduojantis dalyvauti atrankoje į statutinio valstybės tarnautojo pareigas ar dalyvauti konkurse į karjeros valstybės tarnautojo pareigas, turi kreiptis į personalo administravimo funkcijas atliekantį savo įstaigos darbuotoją. Šis įvertina dokumentų duomenis ir el. p. adresu kalba@vsat.vrm.lt arba simona.margelyte@vsat.vrm.lt informuoja mokyklą apie pretendento tinkamumą anglų kalbos mokėjimo lygiui nustatyti. Pretendentas asmeniškai registruojasi pirmiau nurodytais el. p. adresais.

 

Užsienio kalbos mokėjimo lygio, nuo A1 iki C2, nustatymas susideda iš dviejų dalių: testo raštu ir kalbėjimo gebėjimų patikrinimo žodžiu. Trukmė – 1 val.

 

Nustačius užsienio kalbos mokėjimo lygį, per DVS Kontora išduodama pažyma, kuri galioja trejus metus nuo jos išdavimo dienos.