Saugumo renginyje dėmesio nestokojome

Data

2021 08 23

Įvertinimas
0
4-2021-08-23.jpg

Šeštadienį sostinės Katedros aikštėje vyko kasmetinis Saugumo renginys „Būk atsakingas kelyje“. Jame įvairių institucijų atstovai priminė, kad kiekvienas turime elgtis atsakingai, drausmingai, laikytis kelių eismo taisyklių.

Renginyje dalyvavo ir Pasieniečių mokyklos (PM) atstovai. Susidomėjusi publika turėjo galimybę susipažinti ir su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų funkcijomis užtikrinant valstybės išorinę apsaugą.

PM bendruomenės pareigūnai Justyna Kondratovič ir Marius Zemenskas žiūrovams demonstravo pasieniečių naudojamą ginkluotę ir ekipuotę, specialiąsias bei transporto priemones. Tarnybos Kriminalistinių tyrimų skyriaus pareigūnai supažindino su dokumentų tikrinimo įranga. Renginyje dalyvavo ir tarnybos kinologas Lukas Bugajevas bei būsimoji jo kolegė Pasieniečio įvadinių kursų dalyvė Ieva Vaicekauskaitė, abu – su tarnybiniais šunimis.

Kalbindamas tarnybos atstovus, renginio vedėjas teiravosi apie priėmimo į PM sąlygas, galimybę pasirinkti kinologo profesiją, apie pasieniečių naudojamą amuniciją.

Renginio organizatoriai ir jame dalyvavę pareigūnai džiaugėsi dideliu visuomenės susidomėjimu ir tikisi, kad pro šalį Katedros aikštėje nepraėję žiūrovai bei klausytojai patenkino savo smalsumą ir gavo naudingos informacijos.