Saugumo renginyje dėmesio nestokojome

Data

2021 09 28

Įvertinimas
0
P1197152.jpg
©️ Barrington events nuotr.

Sostinės Katedros aikštėje sekmadienį vyko kasmetinis saugumo renginys „Branginkime gyvybę kelyje“. Jame įvairių institucijų atstovai priminė, kad kiekvienas turime elgtis atsakingai, drausmingai, laikytis kelių eismo taisyklių.

Renginyje dalyvavo ir Pasieniečių mokyklos (PM) atstovai. Susidomėjusi publika turėjo galimybę susipažinti ir su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų funkcijomis užtikrinant išorinę valstybės apsaugą.

PM bendruomenės pareigūnas Marius kartu su 37-os laidos kursantais – Agne, Eimante, Gabriele, Kornelija ir Rolandu susidomėjusiems renginio dalyviams atskleidė stojimo į PM sąlygas. Instruktoriai Jevgenijus ir Konstantinas demonstravo pasieniečių naudojamą ginkluotę ir ekipuotę, specialiąsias ir tarnybines transporto priemones. Tarnybos Kriminalistinių tyrimų skyriaus pareigūnai Tomas ir Žilvinas supažindino su dokumentų tikrinimo įranga. Renginyje dalyvavo ir tarnybos kinologas Linas su tarnybiniu šunimi, ketverių metų belgų aviganiu Niko, susidomėjusiems pristatė bendrąją šuns paklusnumo programą.

Kalbindamas tarnybos atstovus, renginio vedėjas teiravosi apie priėmimo į PM sąlygas, galimybę pasirinkti kinologo profesiją, apie pasieniečių naudojamą amuniciją.

Renginio organizatoriai ir jame dalyvavę pareigūnai džiaugėsi dideliu visuomenės susidomėjimu ir tikisi, kad pro šalį Katedros aikštėje nepraėję žiūrovai bei klausytojai patenkino savo smalsumą ir gavo naudingos informacijos.