Skyrininkės Emilijos planuose – kinologės karjera

Data

2021 01 18

Įvertinimas
0
2-.jpg

Nelengva patikėti – 36-osios laidos kursantės it susitarusios tikina pasiilgusios... disciplinos ir rutinos. Nuotolinis mokymasis to nesuteikia. Skyrininkė Emilija Vyšniauskaitė atvirauja, jog taip mokytis jai nelengva, gausu teorijos, norėtųsi daugiau praktikos. Bet puikiai supranta, kad karantino sąlygomis tai – vienintelė išeitis.

Optimistiškai tiki, jog grįžimas į Medininkus – jau ne už kalnų. Visa laimė, kad rytais mokytis jai padeda... katinėlis. Po pamokų dalį laisvalaikio Emilija skiria Akita veislės šuneliui. „Noriu tapti kinologe, – prisipažįsta būsimoji pasienietė. – Tikiuosi, kad mokykla padės man ją įgyvendinti“.

Dar neišblėso didžiųjų metų nuotaikos, nors ir nebuvo galimybės susirinkti gausiam artimųjų būriui. Bet svarbiausia, kad jie visi – sveiki. Kaip ir kursiokai, per tuos kelis mėnesius tapę tiesiog šeimos nariais. „Tikimės, kad karantinas nepakiš kojos siekiant pasieniečio profesijos, – neabejoja Emilija. – Linkiu kursiokams būti sveikiems, saugotis ir saugoti savo šeimos narius, siekti užsibrėžtų tikslų. O mūsų mokytojams – kantrybės, kantrybės ir dar kartą kantrybės!“