Su gimtadieniu, majore Anna!

Data

2021 09 22

Įvertinimas
0
1-20210922--.jpg

Vieni šiandien mini rudens lygiadienį, kiti švenčia dieną be automobilio, o Pasieniečių mokykla – kolegės Annos Volčok jubiliejų. Prieš 18 metų. atėjusi į Pasieniečių mokyklą, 2006-aisiais tapo pareigūne.

Profesinės biografijos pradžioje anglų kalbos mokė moksleivius, Pasieniečių mokykloje – pasienio pareigūnus. Ją dėstė ir tiems, kurie dalyvavo derybose Lietuvai rengiantis stoti į Europos Sąjungą ir prisijungiant prie Šengeno sutarties erdvės. „Tikrai didžiuojuosi, kad nors šitaip kukliai prisidėjau prie Lietuvos ateities gerovės ir jos saugumo“, – sako Anna.

O kas tas inkaras, kuris jau šitiek metų moterį laiko Medininkuose? Lokacija? Ar nebuvo pagundų pakeisti darbą? „Dar ir kiek! – prisipažįsta. – Taip, darbas – šalia namų, bet ne tai svarbiausia. Kolektyvas – šiltas, draugiškas, palaikantis. Būtent jis!“ Pridursime: Anna – bene patikimiausias šaltinis tam, kuris ieško su mokslais Pasieniečių mokykloje susijusios informacijos...

Šiandien kolegei linkėjome pačios geriausios kloties, šiuo metu mokyklai laikinai vadovaujantis Profesinių kompetencijų skyriaus viršininkas Mindaugas Ažukas Annai įteikė (nuotraukoje) tarnybos vado padėką.