Sveikiname Modestą, Sandrą ir Dovilę!

Data

2021 06 19

Įvertinimas
0
Modesto Šimkaus nuotr.jpg
Modesto Šimkaus nuotr.

Mus pasiekė džiugi žinia: Valstybės sienos apsaugos tarnybos surengtame fotografijų konkurse „SIENA pavasarį“ tarp septynių dešimčių nuotraukų Pasieniečių mokyklos kursanto Modesto Šimkaus fotografija „Lietuviškas kraštas prie valstybės sienos“ pateko į pirmąjį dešimtuką!

Jame taip pat atsidūrė Sandros Bacevičiūtės, Pagėgių pasienio rinktinės Kybartų užkardos kinologės, prieš porą metų baigusios Pasieniečių mokyklą, darbas „Nors ir maža mūsų pavasarinė siena, bet aš ją vis tiek saugau“. Aukšta penktąja vieta buvo įvertinta mūsų kolegės, Vilniaus pasienio rinktinės viešųjų ryšių specialistės, fotografija „Vilniaus Katedros sienų fone pavasarį“. Na, bet ko norėti, juk ji – profesionalė.

                         

Kaip informuoja konkursą organizavęs tarnybos Komunikacijos skyrius, gauta per 100 nuotraukų, dalyvavo 72 (matyt, kitos neatitiko skelbtų reikalavimų), už kurias balsavo 690 tarnybos darbuotojų.

Virtuali paroda internete bus matoma visą vasarą, o į dešimtuką patekusios, atspausdintos ir įrėmintos, puoš tarnybos CĮ koridoriaus prie Didžiosios salės sienas. Vadinasi, ten išvysime ir Modesto, Sandros bei Dovilės kūrinius.