Už indėlį vystant tarptautinį bendradarbiavimą, Lenkijoje apdovanotas Pasieniečių mokyklos viršininkas

Data

2022 11 21

Įvertinimas
0
4-3.jpg

Lapkričio 16–17 d. Pasieniečių mokyklos viršininkas Deividas Kaminskas ir  Mokymo organizavimo skyriaus viršininkas Miroslavas Rabovičius (Miroslav Rabovič)  dalyvavo Lenkijos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjime Kentšyne (Lenkijos Respublika).

Lenkijoje,  VSAT pareigūnai, kartu su Lenkijos  bei Latvijos Respublikos atstovais, diskutavo mokymo organizavimo ir tarptautinio bendradarbiavimo klausimais.  Taip pat D. Kaminskas ir M. Robovičius dalyvavo 104-osiose Lenkijos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjime.

Lietuvos pasieniečiai stebėjo  Pasieniečių mokymo centro ir Varminsko-Mazurski pasienio rinktinės pareigūnų rikiuotę, kurios metu vyko darbuotojų ir bendradarbiavimo partnerių apdovanojimų ir paskatinimo ceremonija.

 

Už indėlį vystant tarptautinį bendradarbiavimą ir ilgamečių bendradarbiavimo tradicijų puoselėjimą Pasieniečių mokyklos viršininkas Deividas Kaminskas apdovanotas Lenkijos Respublikos vidaus reikalų ministro pasižymėjimo ženklu ,,Už nuopelnus valstybės sienos apsaugai“.