Vaikai Lietuvos pasieniečiams kūrė talismaną

Data

2021 06 01

Įvertinimas
0
prad-2.jpg

Šiandien, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, skelbiame Respublikinio moksleivių piešinių konkurso „Sukurkime Lietuvos pasieniečiams talismaną!“ laureatus. Jo vertinimo komisija praėjusią savaitę nuotoliniame posėdyje išrinko įspūdingiausius kūrinėlius.

         

Konkurso dalyvių, visų trijų pasienio rinktinių (PR) veiklos ruožuose įsikūrusių mokyklų moksleivių, piešiniai, kaip ir pernai, buvo vertinami dviejose amžiaus grupėse: pradinėje (1–4 kl.) ir pagrindinėje (5–8 kl.). Rinktinės sulaukė kone 400 piešinių. Nufotografavus ar nuskenavus vertintojams jie buvo siunčiami el. p. Tuomet paaiškėjo pirmojo etapo nugalėtojai – atrinkta po 3 geriausius abiejų amžiaus grupių piešinius. O vertinimo komisija, vadovaujama Pasieniečių mokyklos viršininko Deivido Kaminsko ir dalyvaujant Vilniaus dailės akademijos docentei Ievai Paltanavičiūtei, iš jų išrinko visų geriausius.

   

Jauniausiųjų piešėjų grupėje laureatais tapo trečiokai Viljam Šablovski (Vilniaus r. Kyviškių pagrindinė mokykla) ir Deimantė Petkutė (Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras) bei antrokė Elzė Urbonavičiūtė (Neringos gimnazija). Panašu, kad Kyviškėse ugdomas tikras talentas: pernai Viljamas buvo pripažintas geriausių piešinių autorium dviejose kategorijose. Tarp vyresniųjų nugalėjo septintokė Andželika Iljičiovaitė (Kuršėnų meno mokykla), šeštokė Aistė Jasiukaitytė (Neringos gimnazija) ir penktokė Elada Jurgelionytė (Klaipėdos „Smeltės“ gimnazija).

Prizus konkurso nugalėtojams pristatys kurjeriai – etatiniai arba mūsų kolegos iš rinktinių.

Moksleivių piešinių konkursą Pasieniečių mokykla organizuoja jau penktą kartą.