• Vadovybė
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Deividas Kaminskas
    viršininkas
  • Viešųjų ryšių specialistai
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Gintautas Stalnionis
    vyriausiasis specialistas
  • Kokybės vadybos specialistai
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Simona Ivanauskienė
    vadybos konsultantė
  • Mokymo organizavimo skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Miroslav Rabovič
    viršininkas
    Anna Volčok
    vyriausioji specialistė
    Audrius Janušauskas
    vyriausiasis specialistas
    Ramunė Kazlienė
    vyriausioji specialistė
    Vasilij Stacevič
    vyriausiasis specialistas
    Ignas Valkauskas
    vyriausiasis specialistas
    Justyna Viduto
    vyriausioji specialistė
    Agnieška Višnevecka
    vyriausioji specialistė
    Julijana Bastina
    personalo mokymo specialistė
    Vaida Samanavičienė
    personalo mokymo specialistė
    Helena Tunkevič
    bibliotekininkė
  • Profesinių dalykų skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Antanas Lepeška
    viršininkas
    Olga Andruškevičienė
    vyriausioji specialistė
    Konstantinas Ceinorius
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Vilniaus PR, tiras
    Erlandas Balčiūnas
    vyriausiasis specialistas
    Taras Davidovskij
    vyriausiasis specialistas
    Mindaugas Kudulis
    vyriausiasis specialistas
    Viktoras Laurinavičius
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Pagėgių PR
    Mindaugas Liaugaudas
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Klaipėdoje, Pagėgių PR
    Nerijus Liutkauskas
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Varėnos PR
    Jolanta Marcinkevičienė
    vyriausioji specialistė
    Jevgenij Pozniakov
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Ignalinoje, Vilniaus PR
    Rimas Stundžėnas
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Ignalinoje, Vilniaus PR
    Saulius Šutinys
    vyriausiasis specialistas
    Jurij Vachmianin
    vyriausiasis specialistas
    Eimantas Vaikasas
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Vilniaus PR, tiras
    Vaidas Belevičius
    vyresnysis specialistas
    Tadas Borisevičius
    vyriausiasis specialistas
    Kęstutis Juška
    vyresnysis specialistas
    Darbo vieta - Klaipėdoje, Pagėgių PR
    Jolita Nikitinienė
    vyresnioji specialistė
    Edita Drozd
    vyriausioji specialistė
    Algirdas Narūnas
    jaunesnysis specialistas
    Darbo vieta - Pagėgių PR
    Vytautas Margelis
    personalo mokymo specialistas
    Gintaras Kašėta
    specialistas
    Darbo vieta - Varėnos PR
  • Integruotų dalykų skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Simona Margelytė
    vedėja
    Jurgita Davidovič
    personalo mokymo specialistė
    (Vaiko priežiūros atostogose)
    Julija Iljina
    personalo mokymo specialistė
    Gita Merkytė
    personalo mokymo specialistė
    Edita Prilepskienė
    personalo mokymo specialistė
    Violeta Sadovskienė
    personalo mokymo specialistė
    Ivona Sivinska
    personalo mokymo specialistė
    Liudmila Topol
    bendrosios praktikos slaugytoja
  • Palangos kvalifikacijos tobulinimo skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Vidmantas Radavičius
    vedėjas
    Edita Oželienė
    vyriausioji specialistė
    Regina Motuzienė
    personalo mokymo specialistė
    Ramunė Večerskytė
    logistė
    Daina Radzevičiūtė-Jašinskienė
    komendantė
  • Bendrabučiai
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    8-ojo bendrabučio
    budėtojas
    5-ojo bendrabučio
    budėtojas
    6-ojo bendrabučio
    budėtojas
    7-ojo bendrabučio
    budėtojas
    10-ojo bendrabučio
    budėtojas
  • VSAT prie LR VRM (Centrinės įstaigos - CĮ) nuotolinės darbo vietos Pasieniečių mokykloje
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Edita Tyškevič
    CĮ Kanceliarijos dokumentų tvarkytoja
    Jolanta Grobienė
    CĮ Kanceliarijos archyvarė
    (Vaiko priežiūros atostogose)
    Jūratė Simanynaitė-Bieliūnienė
    CĮ Personalo valdybos Valdymo skyriaus vyriausioji specialistė
    Petras Balčiūnas
    CĮ Informatikos skyriaus vyresnysis specialistas
    Vadim Šapošnikov
    CĮ Informatikos skyriaus vyresnysis specialistas
    Diana Bukauskienė
    CĮ Personalo valdybos Psichologų skyriaus specialistė
    Ričardas Rupkus
    CĮ Turto valdymo valdybos Aptarnavimo skyriaus (TVV AS) vyriausiasis specialistas
    Olga Litvinčuk
    CĮ TVV AS vyriausioji specialistė
    Vladislava Šuškevič
    CĮ TVV AS logistikos specialistė
    Gintaras Vasiliūnas
    CĮ TVV AS logistikos specialistas
    Jadvyga Pavliukianec
    CĮ TVV AS logistė
    Galina Bogdanovič
    CĮ TVV AS komendantė
    Anželika Pipirienė
    CĮ TVV AS komendantė
  • Budėtojas
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Mokyklos budėtojas
    budėtojas
  • Anoniminis pasitikėjimo telefonas
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Pasitikėjimo telefonas
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-12