• Vadovybė
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Deividas Kaminskas
    viršininkas
  • Viešųjų ryšių specialistai
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Justyna Kondratovič
    vyriausioji specialistė
    Gintautas Stalnionis
    vyriausiasis specialistas
    Marius Zemenskas
    vyriausiasis specialistas
    Gerda Urbonienė
    muziejininkė
  • Kokybės vadybos specialistai
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Simona Ivanauskienė
    vadybos konsultantė
    (Nėštumo ir gimdtmo atostogose)
  • Mokymo organizavimo skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Miroslav Rabovič
    viršininkas
    Anna Volčok
    vyriausioji specialistė
    Audrius Janušauskas
    vyriausiasis specialistas
    Simona Margelytė
    vyriausioji specialistė
    Ramunė Nariūnaitė
    vyriausioji specialistė
    Vasilij Stacevič
    vyriausiasis specialistas
    Ignas Valkauskas
    vyriausiasis specialistas
    Justyna Viduto
    vyriausioji specialistė
    Agnieška Višnevecka
    vyriausioji specialistė
    Vaida Samanavičienė
    personalo mokymo specialistė
    Helena Tunkevič
    bibliotekininkė
  • Profesinių kompetencijų skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Mindaugas Ažukas
    viršininkas
    Olga Andruškevičienė
    vyriausioji specialistė
    Vaidas Belevičius
    vyriausiasis specialistas
    Tadas Borisevičius
    vyriausiasis specialistas
    Taras Davidovskij
    vyriausiasis specialistas
    Edita Drozd
    vyriausioji specialistė
    Donatas Jančiauskas
    vyriausiasis specialistas
    Mindaugas Kudulis
    vyriausiasis specialistas
    Antanas Lepeška
    vyriausiasis specialistas
    Jolanta Marcinkevičienė
    vyriausioji specialistė
    Jolita Nikitinienė
    vyriausioji specialistė
    Sergej Sidorov
    vyriausiasis specialistas
    Saulius Šutinys
    vyriausiasis specialistas
    Jurij Vachmianin
    vyriausiasis specialistas
    Liudmila Topol
    bendrosios praktikos slaugytoja
    Žana Baločkina
    personalo mokymo specialistė
    Jurgita Davidovič
    personalo mokymo specialistė
    Julija Iljina
    personalo mokymo specialistė
    Vytautas Margelis
    personalo mokymo specialistas
    Gita Merkytė
    personalo mokymo specialistė
    Edita Prilepskienė
    personalo mokymo specialistė
    Violeta Sadovskienė
    personalo mokymo specialistė
    Ivona Sivinska
    personalo mokymo specialistė
  • Instruktorių skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Viktoras Laurinavičius
    viršininkas
    Darbo vieta - Pagėgių PR
    Erlandas Balčiūnas
    vyriausiasis specialistas
    Konstantinas Ceinorius
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Vilniaus PR, tire
    Mindaugas Liaugaudas
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Palangos PU, Karklės AP, tire
    Nerijus Liutkauskas
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Varėnos PR
    Jevgenij Pozniakov
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Ignalinoje, Vilniaus PR
    Rimas Stundžėnas
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Ignalinoje, Vilniaus PR
    Eimantas Vaikasas
    vyriausiasis specialistas
    Darbo vieta - Vilniaus PR, tire
    Kęstutis Juška
    vyresnysis specialistas
    Darbo vieta - Palangos PU, Karklės AP, tire
    Gintaras Kašėta
    specialistas
    Darbo vieta - Varėnos PR
    Algirdas Narūnas
    jaunesnysis specialistas
    Darbo vieta - Pagėgių PR
  • Palangos kvalifikacijos tobulinimo skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Vidmantas Radavičius
    vedėjas
    Edita Oželienė
    vyriausioji specialistė
    Regina Motuzienė
    personalo mokymo specialistė
    Ramunė Večerskytė
    logistė
    Daina Radzevičiūtė-Jašinskienė
    komendantė
  • Bendrabučiai
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    8-ojo bendrabučio
    budėtojas
    5-ojo bendrabučio
    budėtojas
    6-ojo bendrabučio
    budėtojas
    7-ojo bendrabučio
    budėtojas
    10-ojo bendrabučio
    budėtojas
  • VSAT prie LR VRM (Centrinės įstaigos - CĮ) nuotolinės darbo vietos Pasieniečių mokykloje
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Edita Tyškevič
    CĮ Kanceliarijos dokumentų tvarkytoja
    Jolanta Grobienė
    CĮ Kanceliarijos archyvarė
    (Vaiko priežiūros atostogose)
    Jūratė Simanynaitė-Bieliūnienė
    CĮ Personalo valdybos Valdymo skyriaus vyriausioji specialistė
    Petras Balčiūnas
    CĮ Informatikos skyriaus vyresnysis specialistas
    Vadim Šapošnikov
    CĮ Informatikos skyriaus vyresnysis specialistas
    Diana Bukauskienė
    CĮ Personalo valdybos Psichologų skyriaus specialistė
    Ričardas Rupkus
    CĮ Turto valdymo valdybos Aptarnavimo skyriaus (TVV AS) vyriausiasis specialistas
    Olga Litvinčuk
    CĮ TVV AS vyriausioji specialistė
    Vladislava Šuškevič
    CĮ TVV AS logistikos specialistė
    Gintaras Vasiliūnas
    CĮ TVV AS logistikos specialistas
    Jadvyga Pavliukianec
    CĮ TVV AS logistė
    Galina Bogdanovič
    CĮ TVV AS komendantė
    Anželika Pipirienė
    CĮ TVV AS komendantė
  • Budėtojas
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Mokyklos budėtojas
    budėtojas
  • Anoniminis pasitikėjimo telefonas
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Pasitikėjimo telefonas
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-13