2024-02-05

Kviečiame per 9 savaites tapti pasieniečiais

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pasieniečių mokykla ir vėl  kviečia rinktis pasieniečio profesiją  bei  per 9 savaites tapti profesionaliu valstybės sienos saugotoju.

Jeigu  esate  sąžiningas, nepriekaištingos reputacijos, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas, ištvermingas ir drąsus, pasiryžęs tarnauti savo šaliai ir  prisidėti prie jos  saugumo – tai jau žingsnis į pasieniečių gretas.

Nuo 2024 m. balandžio 2 d. Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turintys aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenys kviečiami rinktis šiuos mokymo kursus ir per 9 savaites tapti pasieniečiais.

DSC_3609.JPG

Norintys mokytis įvadinio mokymo kursuose ir gauti į juos siuntimus, turi  kreiptis  el. paštu [email protected]   ir pateikti dokumentus  iki  2024 m. vasario 27 d. 

Kursus baigę asmenys bus įdarbinti  Vilniaus pasienio rinktinės Adutiškio, Lavoriškių, Padvarionių, Pavoverės, Puškų, Tverečiaus, Švenčionių  pasienio užkardose, Varėnos pasienio rinktinės Aleksandro Barausko, Druskininkų, Kabelių, Kapčiamiesčio, Tribonių, Gintaro Žagunio pasienio užkardose bei Pagėgių pasienio rinktinės  Plaškių, Viešvilės ir  Vištyčio pasienio užkardose.

Visą informaciją rasite čia.