Kursantai prisiekė Pasieniečių mokyklai
39 laidos kursantai, ankstų trečiadienio rytą, dalyvavo Pasieniečių mokykloje vykusioje kursantų priesaikos ceremonijoje.
119 būsimųjų pasieniečių, 39-osios laidos kursantų, šiandien davė priesaiką Pasieniečių mokyklai.
Pasižadėjo gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir jos įstatymus, saugoti Pasieniečių mokyklos garbę, paklusti jos vidaus reikalavimams, sąžiningai mokytis ir dorai atlikti savo pareigas.
Priesaikos tekstą mokslo draugams raiškiai skaitė IV būrio būrininkas Marek Kovalevskij. Jo skaitomos priesaikos žodžius choru atkartojo visi kursantai.
Į kursantus, davusius pirmąją savo gyvenime priesaiką, kreipėsi mokyklos viršininkas Deividas Kaminskas. Savo kalboje, vadovas kursantams priminė priesaikos prasmę ir svarbą, kiekvieno kursanto atsakomybę prieš save ir kitus.
Tikiu, kad šie žodžiai bus duoti ne veltui, kad priesaikos žodžius jūs visada prisiminsite ir jais seksite besimokydami mokykloje.“ – sakė D. Kaminskas.
Dar viena priesaika šios laidos kursantų laukia ateinančią vasarą. Baigę mokyklą ir gavę pirminio profesinio mokymo diplomus, jaunieji pasienio apsaugos tarnybos pareigūnai prisieks tarnauti Lietuvos Respublikai.
Atnaujinimo data: 2023-10-04
Taip pat skaitykite:
Tarptautinė patirtis Pasieniečių mokykloje: vizitas pagal Erasmus+ programą
Pasieniečių mokykloje – smalsūs ir aktyvūs svečiai iš Vilniaus
ERASMUS+ mobilumo vizitas Kroatijoje: patirtys, kurios stiprina mūsų profesinę bendruomenę
Pasieniečių mokykloje įvyko finalinės jaunųjų pasieniečių sporto žaidynės
35-eri atminties metai: Pasieniečių mokykloje pagerbtas Gintaras Žagunis
