Užsienio kalbos mokėjimo lygio nustatymas

Pasieniečių mokykloje nemokamai galima pasitikrinti, kokiu lygiu mokate užsienio kalbą. Anglų bei rusų kalbų mokėjimo lygis tikrinamas tiktai Valstybės sienos apsaugos tarnybos darbuotojams. Ši paslauga – nemokama. Ja pasinaudoti gali Valstybės sienos apsaugos tarnybos darbuotojai, pateikę prašymą dalyvauti atrankoje ar konkurse užimti laisvas pareigas tarnyboje, bei tie, kurių pareigybės aprašyme yra reikalavimas mokėti užsienio kalbą ne žemesniu kaip A1 lygiu.

Darbuotojas, pretenduojantis dalyvauti atrankoje į statutinio valstybės tarnautojo pareigas ar dalyvauti konkurse į karjeros valstybės tarnautojo pareigas, turi kreiptis į personalo administravimo funkcijas atliekantį savo įstaigos darbuotoją. Šis įvertina dokumentų duomenis ir el. p. adresu [email protected] informuoja mokyklą apie pretendento tinkamumą kalbos mokėjimo lygiui nustatyti.  Pretendentas asmeniškai registruojasi pirmiau nurodytu elektroniniu paštu.

Dėl rusų kalbos lygio nustatymo galima  kreiptis el. p . [email protected], dėl anglų kalbos lygio nustatymo kreiptis el. p. [email protected].

Užsienio kalbos mokėjimo lygio, nuo A1 iki C2, nustatymas susideda iš dviejų dalių: testo raštu ir kalbėjimo gebėjimų patikrinimo žodžiu. Trukmė – 1 val.

Nustačius užsienio kalbos mokėjimo lygį, per DVS Kontora išduodama pažyma, kuri galioja trejus metus nuo jos išdavimo dienos.

Daugiau informacijos apie užsienio kalbos lygio nustatymo tvarką, reikalavimus rasite čia, čia ir čia.

Atnaujinimo data: 2023-11-22